Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krowy, tekstury i inne :(
witam wszystkich
może wy ogarniecie bo mi cięzko idzie
mam taka sprawe, ponieważ powgrywałem sobie pare fajnych mapek i niektóre nie działaja wcale, ich nie wyszukuje gra, a niektóre jak wyszuka, to wchodze do gry , otwiera mi sie, robie nowa kariere itd. i mapka jest tylko tekstury sie przenikaja, budynki błyszcza w róznych kolorach itd itd. czy mam za słabego kompa czy jak? bo na filmach z yt np wyglada wszystko ładnie a u mnie niestety nie

aha i jeszcze taka prośba, bo nie moge nigdzie mapki spełniajacej moje oczekiwania znalezc. Chce farme dla krów.

Wgrałem sobie mod na karmienie krów paszowozem i takimi dodatkowymi zrobionymi z rur rzeczami na snopki , beczka do wody itd. a teraz poszukuje mapki gospodarstwa gdzie bym miał na podwórku obore na krowy razem z silosem na sieczke trawy i kukurydzy, zbiornik na gnojowice tez, cos na zasadzie orginalnej mapki tylko z dodatkowym płaskim terenem na zrobienie stogów z słomą bądz kiszonka w balotach. macie moze jakas podobna? z mozliwoscia wjezdzania na teren gdzie chodza krowy? prosze o szybką, szczerą odpowiedz bede wdzięczny
Odpowiedz
Co do tych kolorów, to na pewno masz kartę graficzną ATI Radeon. Podejrzewam że starszą. Spróbuj wgrać najnowsze sterowniki do karty. Ale najlepszym rozwiązaniem będzie zakup karty firmy nVidia, jakiegoś GE Force-a. Na drugie pytanie ci nie odpowiem.
Odpowiedz
Sterowniki do karty nic nie pomogą, albo nowa albo sobie wymagania gry do minimalnych daj.
Odpowiedz
Podaj parametry kompa.
[SIGPIC]http://www.symulatorfarmy.net/image.php?type=sigpic&userid=8159&dateline=1329731980[/SIGPIC]

Pomog³em ? Postaw piwko !

100 post- 24-02-2012r.Godzina 9:20
200 post- 24-02-2012r.Godzina 08:37
Odpowiedz